KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12612124
nr 1261 2124
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Bertil Wahlberg (f. 1923), Sverige. Signerad. Olja på pannå, 32x68 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 juni 2019
kl 18:32:36
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg